Cantando Musikkforlag A/S

NO 970 905 154

Visit: Flintegata 2, 4016 STAVANGER

Postal adress: PB 8019, 4068 STAVANGER

Phone:  51 86 90 00     Fax: 51 86 90 01

Office houres: 8-16 mandag-fredag

General quastions: post@musikkforlaget.no

Order: order@musikkforlaget.no

Bank acconts outside Norway:

Denmark: Den Danske Bank. Konto nr. 3928 00 5518 Bankens reg. nr er 3928

Sweden: PlusGirot. Konto nr. 24 55 53-3

All invoices is in NOK

Etternavn  Fornavn  Tittel  Dir. tlf.  E-post
Bengtsson Stefan General manager +4793211587 stefan@musikkforlaget.no
Aksdal Geir Sales manager +4790623723 geir.aksdal@musikkforlaget.no
Bengtsson Kristine Assistent +4792234356 post@musikkforlaget.no
Jørgensen Trine Distribution manager +4746915364 order@musikkforlaget.no
Monsen Ernst Th. Engraver / Editor +4791698854 ernst.th.monsen@musikkforlaget.no
Skiri   Mosbakk Rannveig Editor +4748317616 rannveig.mosbakk@musikkforlaget.no
Munthe-Kaas Geir Editor +4793213474 geir.munthe-kaas@musikkforlaget.no
Certa Dorota Copyright assistent +4755388746 dorota.certa@musikkforlaget.no
Alina Klebba Copyright assistent +4755386669 alina.klebba@fagbokforlaget.no