Cantando Musikkforlag

Vigmostad & Bjørke AS

NO 964 234 973

Besøksadresse: Flintegata 2, 4016 STAVANGER

Postadresse: Flintegata 2, 4016 STAVANGER

Sentralbord:  51 86 90 00

Kontortid: 8-16 mandag-fredag

Bestillingstelefon: 0800-1500 mandag-fredag

Bestilling utover disse tider kan gjøres på mail eller fra vår nettside.

Store filer, som manus og korrektur sendes oss HER!

Henvendelser: post@musikkforlaget.no

Bestillinger: order@musikkforlaget.no

Kontonr: 9581 05 23132

For kunder i utland har vi konto:

Danmark: Den Danske Bank. Konto nr. 3928 00 5518 Bankens reg. nr er 3928

Sverige: PlusGirot. Konto nr. 24 55 53-3

Alle våre faktura er i Norske Kroner NOK

ANSATTE per 11.08.2017

Etternavn  Fornavn  Tittel  Dir. tlf.  E-post
Bengtsson Stefan Forlagssjef 93211587 stefan@musikkforlaget.no
Bengtsson Kristine Forlagssekretær 92234356 post@musikkforlaget.no
Frogner Kockum Katharina Salgsmedarbeider 91881551 katharina.kockum@musikkforlaget.no
Monsen Ernst Th. Notesetter/Redaktør 91698854 ernst.th.monsen@musikkforlaget.no
Munthe-Kaas Geir Redaktør 93213474 geir.munthe-kaas@musikkforlaget.no
Skiri Mosbakk Rannveig Redaktør 48317616 rannveig.mosbakk@musikkforlaget.no
Stepien Paulina Rettighetsmedarbeider 55388746 paulina.stepien@fagbokforlaget.no
Syroka Monika Rettighetsmedarbeider monika.syroka@fagbokforlaget.no